.

.

150pcs страна дупки бисер копчето 12mm свадба декорација копчиња облека занаети botoes бележник додаток разубавувањето коса, лак

150pcs страна дупки бисер копчето 12mm свадба декорација копчиња облека занаети botoes бележник додаток разубавувањето коса,

Степени:

DEN 337.00 -12 %
DEN 383.04
Износ
Това е достапна


· Откако се врати била примена, ќе испрати наплата до вас. Ве молиме вклучуваат пакување се лизга. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
· Ве молиме имајте во предвид дека ние не ќе се одговорни за враќа кои се изгубени за време на превозот. 2),јапонија,Јужна Кореја,Малезија,Сингапур и други Југоисточна Азија област ќе брод во Специјален Курир, наместо на DHL,EMS. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
· Задоволство на клиентите е многу важно за нас. Ве молиме испратете се враќа во соодветна амбалажа. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на пратката.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. 2),сите големини се опишани во врската,ве молиме проверете го тоа многу внимателно пред да се направи нарачка.48 ДОЛАРИ 4.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
Политика На Враќање
· Ако предмети се оштетени, ве молиме да ги вратат во рок од 10 дена за замена.
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош . На позитивни повратни информации е навистина многу, многу важно за нас! · Вашето задоволство е наш врвен приоритет!. Ве молиме ни e-mail и ние ќе комуницира со конкретна компанија.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост.0393 инчен
Боја :
Бела
Боите од слики главно за референца.68 ДОЛАРИ 5.
· кога ќе се направи плаќање, вашата исплата само трансфери во ЗАЧУВАМ, не нашата сметка. 4),ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате за да се прилагоди на превозот начин и превозот на трошоците, кога ќе треба. кога ќе се направи ред,ве Молиме проверете на плаќање, како што е можно порано,па дојде до тоа ќе soonest.
Плаќање
· Можете да платите со нас преку Aliexpress Зачувам преку вашата Банкарска Картичка.

Повеќе информации

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Никој
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
12-2
боја:
Бела
Големина:
12mm

Најдобрите понуди во категоријата