.

.

30pcs/многу Големина:11mm Мода месечината форма шупливи надвор дизајн месо тело копчиња,пластични позлата кошула копчето,diy додатоци(сс-698)

30pcs/многу Големина:11mm Мода месечината форма шупливи надвор дизајн месо тело копчиња,пластични позлата кошула копчето,diy

Степени:

DEN 89.00 -38 %
DEN 144.00
Износ
Това е достапна

Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Превозот
1.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!
Плаќање : Ние го прифаќаме плаќање од страна на Зачувам/Alipay,итн. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.),pls ни кажете наскоро. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!.
Поради фото светлина, вистински објект боја ќе биде малку поинаков од фотографијата .
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Повратни информации
1. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
Напомена :
(1) по Случаен избор испорака.
11mm Мода месечината форма шупливи надвор дизајн месо тело копчиња,пластични позлата копчето за облека,кошула копчето,diy додатоци(сс-698)
Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет Мода копчиња.
(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 6-8 многу),Pls контактирајте со нас прво. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена по испорака.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Pls забелешка :
На секоја фабрика производство многу боја ќе биде малку поинаков од фотографијата.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
Спецификации :
Големина : 11mm
Боја : види на сликата подолу.

Повеќе информации

боја:
2 бои, бела, црна
Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Техника:
позлата
Бренд Име:
GANSSIA
Број На Модел На:
сс-698
Функција:
Еко-Пријателски,Без Никел
Обликот:
Круг
Стил:
Месо тело
Пластични Тип:
Смола
Материјал:
Пластични
Копчето Тип:
Фармерки Копчето

Најдобрите понуди во категоријата