.

.

Туѓо authoried 100pcs се тркалаат по 9654 лепило UHF RFID влажни пломба 860-960MHZ Higgs3 ЕПС C1G2 ISO18000-6C користи за RFID таг етикетата

Туѓо authoried 100pcs се тркалаат по 9654 лепило UHF RFID влажни пломба 860-960MHZ Higgs3 ЕПС C1G2 ISO18000-6C користи за RFID

Степени:

DEN 912.00
Износ
Това е достапна


Туѓо authoried 100pcs се тркалаат по 9654 UHF RFID влажни пломба со лепак 860-960 MHZ Higgs3 ЕПС C1 G2 ISO18000-6 C
Антена големина : 19*93mm
Влажни пломба големина : 23.2*96.5 mm
Читање од далечина (База на нормален фиксна reader) : 6 Метри
Чип : Alien H3
ЕПС Меморија : 96 битови
Корисникот Меморија : 512 бита
Протокол : ЕПК Class1 Gen2, ISO 18000-6 C
Работата Фреквенција : 860-960 MHZ
влажни пломба (со лепак)
100pcs/ролна

Повеќе информации

Бренд Име:
VIKITEK
Број На Модел На:
9654 влажни пломба 100pcs/ролна
is_customized:
Yes
чип:
Туѓо higgs3
Протокол:
ЕПС C1G2 ISO18000-6C
Фреквенција:
860-960MHZ
Големина:
96.5*23.2 mm
ЕПС Меморија:
96 битови
Меморија за корисникот:
512 бита
Количина:
100pcs/ролна

Најдобрите понуди во категоријата