.

.

100pcs 3 Пол Стерео 6.35 mm Машки Plug 3,5 мм Женски Џек 6 Аглите Цевка Женски 3,5 мм да Машки 6.35 mm Стерео Приклучок Конектор

100pcs 3 Пол Стерео 6.35 mm Машки Plug 3,5 мм Женски Џек 6 Аглите Цевка Женски 3,5 мм да Машки 6.35 mm Стерео Приклучок Конектор

Степени:

DEN 1761.00 -30 %
DEN 2515.20
Износ
Това е достапна


100pcs 6 Аглите Адаптер 6.35 mm 3 Пол Стерео Plug да 3.5 mm Стерео/Моно Џек Аудио/Видео Говорникот Адаптер Wire Конектор Конвертор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales
Точка Име : 6.35 mm Стерео 3 Пол Приклучок за 3,5 мм Џек Машки да се Женски Конектор, Аудио Конектор Тип : 6 Аглите Аудио Адаптер/Конектор/Конвертор Позлата : Никел Позлатен Нето Weigth : 5.2 g/еез Боја : Црна Пакет се Вклучени : 100pcs 6.35 Plug да 3.5 mm Аудио Џек Адаптер/Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 10pcs/многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Повеќе информации

Број На Модел На:
LRTC1012045
Бренд Име:
R
Име На Модел:
6.35 mm 3 Пол Стерео Plug да 3.5 mm Аудио Џек Адаптер
6.35 mm Конектор:
6.35 mm Стерео 3 Пол Приклучок
3.5 mm конектор:
3.5 mm Џек Женски
Примена:
Аудио,Видео
статус:
100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк
6.35 mm до 3.5 mm Конектор:
Џек 3,5 мм да 6.35 mm Приклучок

Најдобрите понуди во категоријата