.

.

36models,360pcs DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Компјутер

36models,360pcs DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Компјутер

Степени:

DEN 2377.00 -20 %
DEN 2971.20
Износ
Това е достапна


36models DC моќност џек конектор, Полнење DC моќност џек женски Приклучок за Лаптоп, Таблет, Мини Подлога,Компјутер
Почитувани купувачи,ви благодариме за посетата на нашата продавница.ако цел на овој линк од нас,ние ќе ви испратиме 360pcs(36 модели,10pcs за секој модели) на овој dc џек.ако цел 2 многу од нас,вие ќе добиете повеќе од 5% попуст off!ви благодариме за вашата поддршка.Со Почит.

Повеќе информации

Број На Модел На:
Конектори
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Моќ Кабел
DC моќност џек:
За Таблет КОМПЈУТЕР
Моќ Интерфејс:
приклучок за полнење
За Табела pc:
За СРЕДИНАТА на
Контактирајте со нас:
Добредојде
други количина:
Контактирајте со нас на располагање
превозот надомест:
Бесплатен превозот од Кина Регистрирани Воздух Mail

Најдобрите понуди во категоријата