.

.

Булдог Екструдер Главата Метал

Булдог Екструдер Главата Метал

Степени:

DEN 2304.00
Износ
Това е достапна

Булдог Екструдер цената е за метал дел САМО .
Симетрични дизајн(главата лево или десно
Целосен метал екструдер
Direct Drive или Bowden Екструдер
За да користите насочена stepper како се вози мотор, само треба адаптер
Компатибилен E3 D / J-раководител / MK8 најпопуларните hotends

Повеќе информации

Број На Модел На:
бул

Најдобрите понуди во категоријата