.

.

6in FME машки plug да SMA женски со 2 дупка панел АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

6in FME машки plug да SMA женски со 2 дупка панел АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување

Степени:

DEN 273.12
Износ
Това е достапна


* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро. контактирајте со нас frist.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред.
* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |
.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка.
>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )
* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ). Ние ќе го испратам до вас преку е-маил.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.
* Ако примите погрешна предмети.Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли! Должина : 15 CM/6 INCH* Делови име : FME машки plug да SMA женски џек со 2 дупка панел RF Pigtail скокач Коаксијален RG174 продолжување кабелот кабел
* Модел : RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
*Сол Спреј Тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите FME Кабли
Пакет се вклучени*
1 PCS x FME машки (внатре завртка & центар е машко, pin) за SMA женски со 2 дупка (надвор завртка & центар е женски pin) RF Pigtail скокач RG174 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.

Повеќе информации

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
SMA со женски 2 дупка (надвор завртка & центар е женски pin)
Конектор Б:
FME машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата