.

.

5 компјутери/многу бесплатен превозот Нови Пристигнување Позлатен F Женски ТВ Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Никел позлата ТВ Адаптер за полнач

5 компјутери/многу бесплатен превозот Нови Пристигнување Позлатен F Женски ТВ Женски Џек Коаксијален АНТЕНСКИ Никел позлата ТВ

Степени:

DEN 291.36
Износ
Това е достапна


F Женски Џек да се ТВ Џек Женски Адаптер Конектор A/V ТВ
ОВОЈ Адаптер Претвора С женски Coax ПРИКЛУЧОК на ТВ Џек и АУДИО И ВИДЕО ВРСКИ СО КОАКСИЈАЛЕН КАБЕЛ. ИДЕАЛЕН ЗА ПОВРЗУВАЊЕ F A/V ИЗЛЕЗИ ДА COAXAIL КОНЕКТОРИ КАКО ШТО СЕ MODULATORS.
С тип адаптери се револуционерен пробив, елиминирање на трудо-интензивните hook-up прозорци кои често водат кон инсталација грешки. Нема специјални алатки се потребни, не се соголување и лемење се потребни. Високо-технолошки вирус олеснување обезбедува безбеден линк за да кабел или жица, обезбедува квалитетна конекција за крајната перформанси
Опис :
F женски ТВ машки адаптер за полнач
Материјал : Месинг
Боја : Никел
Стил : Стрејт
Телото позлатен : Nickelplated
Internation налози
Купувачот е одговорен за било важечките увозни давачки и локалните даноци. Ве молиме потврдете со вашиот царински пред да се изврши купувањето
Превозот И Ракувањето Со
Јас брод во рок од 2 работен ден по приемот на уплатата. Секој објект е преполна внимателно за да бидете сигурни дека тој добива да сте во одлична состојба.
Брод за АМЕРИКА,нормално превозот трае околу 7-15 работни дена, со следење на број за слободни.
Брод за други земји трае околу 16-28 работни дена, со следење на број за слободни.
Испраќање и Наплата опсег : Ако не ја прими пратката надвор од 35 дена или ќе примите неисправни објект или погрешно објект, pls контактирајте ме преку пошта, и јас ветувам откако ситуацијата е потврдено, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
Се враќа
Тоа е клиенти одговорност да се плати за Враќање превозот надомест под никакви околности. И ние не ќе го прифати враќањето апликација, кога тоа е надвор од 14 дена откако си ја примил пратката. И pls гаранција дека врати објектот треба да биде на неговата оригинална состојба.
Контактирајте Ме
Јас ќе бидам тука да ги реши вашите проблеми,па добредојдовте да контактирате со мене во секое време. И јас ветувам, јас ќе ви одговори во рок од 24 работни бизнис часа.
Нашата цел е да ги задоволи вие како клиент и за возврат се одржи нашата одлична репутација.
:

Повеќе информации

Бренд Име:
LiiUoDo
Број На Модел На:
ОЛ-2282
боја:
никел
Стил:
Директно
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Пол:
ТВ женски F женски

Најдобрите понуди во категоријата