.

.

6in 6 FME машки plug да SMA машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на кабелот

6in 6 FME машки plug да SMA машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер 15CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување на

Степени:

DEN 245.76
Износ
Това е достапна

ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.
* Ве молиме контактирајте со нас ако не го добиете вашиот пакет за повеќе од 30 дена откако ќе плаќање, ние ќе ги пратите тоа. не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls.
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ако примите погрешна предмети. контактирајте со нас frist.
* Ако ти треба некоја фактура, pls ни остави порака кога ставање на ред. вашата афирмација и cooperaiton ќе ни помогне да се подобри услугите во заедницата и растат.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
Ви благодариме и среќно!
Авторските права од страна на Tanger 2008-2014 Discription | Превозот | Плаќање |
.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
* Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најдобра по услугата, и да го реши секој проблем. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени. Со почит.
* За да се избегне плаќање увозни данок или прилагодено должност, ние обично марка $ 8-15 ДОЛАРИ во фактура за превозот за да ги избегнете високите даноци.
* Ако сте незадоволни од било која причина, pls.Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли! Должина : 15 CM/6 INCH* Делови име : FME машки plug да SMA машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален RG174 продолжување кабелот кабел
* Модел : RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
*Сол Спреј Тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите FME Кабли
Пакет се вклучени*
1 PCS x FME машки (внатре завртка & центар е машко, pin) за SMA машки (внатре завртка & центар е машко, pin) и RF Pigtail скокач RG174 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.

Повеќе информации

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
SMA машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
FME машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
15cm/6inch
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата