.

.

2 парчиња 6F 2.7 V ELNA DZ Серија 10x30mm 2.7 V 6F Farad Супер Кондензатори За Моќ

2 парчиња 6F 2.7 V ELNA DZ Серија 10x30mm 2.7 V 6F Farad Супер Кондензатори За Моќ

Степени:

DEN 132.00 -8 %
DEN 143.52
Износ
Това е достапна


Предмети
Единици
Перформанси
Бренд
ELNA
Серија
DZ
Номинална Напон
V(DC)
2.7
Номинална Capacitance
С
6
Температура
deg C
70
Големина(Дијаметар)
мм
10
Големина(Должина)
мм
30
Можеби ќе бидете заинтересирани во овие производи :

Превозот Услови : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по примиле исплата . International shipping ќе потрае подолго време, Тоа може да го одложи поради строгите обичаи и лошите временски услови (дожд, поплава, снег). Ако сте подготвени да ги користат Изразат Испорака, треба да плати Дополнителни Трошоци за цел. Ве молиме контактирајте со нас ако НЕ сте добиле објект по 35 дена, ние ќе ги провери со пост канцеларија, а потоа ја или рефундирање на каква било исчезнати предмети.
Повратни информации : Откако ќе го потврдите вашата објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт со нас

Повеќе информации

Температурата На Работа:
70
capacitance:
6F
боја:
Црна
Номинална Напон:
2.7
Пакет Тип:
преку дупка
Структура:
Фиксна Capacitor
Тип:
Алуминиум Electrolytic Capacitor
Број На Модел На:
2.7V6F
Примена:
За моќ

Најдобрите понуди во категоријата