.

.

Нови Оригинал кутија Екран на Допир Панел за 10.1 инчен HMI MT8101iE Може да го замени MT6100IV3 MT6100IV5 MT8100IE HMI

Нови Оригинал кутија Екран на Допир Панел за 10.1 инчен HMI MT8101iE Може да го замени MT6100IV3 MT6100IV5 MT8100IE HMI

Степени:

DEN 16416.00
Износ
Това е достапна

0 x 1
Етернет интерфејс
10/100 Base-T
Сериски интерфејс
Com1 : RS-232/RS-485 2w/4w, Com3 : РС-485 2w
Постојана календар
Вграден-во
Напојување
Влезна моќност
24±20%VDC
Потрошувачка на енергија
400m [email protected] V
Моќ изолација
Вграден-во
Го издржат напонот
500 VAC (1 Тука минути)
Отпорност на изолација
Повеќе од 50 MΩ@00 VDC
Отпорност на вибрации
10 за да 25 Hz(X,Y,Z Насока 2 G30 Тука минути)
Спецификации
Домување материјал
Инженеринг пластика
Целокупната димензии Wx Hx D
271 x 213 x 40mm
Дупка со големина
260 x 202 mm
Тежина
Околу 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.3 кг
Заштита ниво
NEM4/ IP65
Температура На Чување
-200 ~ 600 (-40 ~ 1400 F)
Опкружување При Работа
Температурата На Работа
00 ~ 500 C(320 ~ 1220 F)
Оперативен Влажност
10% ~ 90%RH(Без кондензација)
CE Сертификација
CE
Софтвер
Easy Builder Про V4.000 денари Час
Дисплеј во боја
26 Wan
Екран на допир панел
Тип
4-Wire resistive
Допрете прецизност
Должина на акција област(X)±2%, Ширина(Y)±2%
Меморија
Флеш(Flash)
128 MB
Меморија (RAM)
128 MB
Процесор
Cortex A8 32 Bit RISC 600 MHz
I/OInterface
USB Host
USB 2.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.Нови Оригинал кутија Екран на Допир Панел за 10.1 инчен HMI MT8101i E Може да го замени MT6100 IV3 MT6100 IV5 MT8100 IE HMI
Екранот
Дисплеј тип
10.3 кг
Опкружување при работа
оценка
IP65 Предниот панел
Чување на собна температура
-20° ~ 60°C (-4° ~ 140°F)
Употреба на амбиентална температура
0° ~50°C(32° ~122°F)
Користете амбиентниот влажност
10% ~ 90% RH (Без кондензација)
Сертификација
CE
Во согласност with CECertification
УЛ
c ULus Наведени
Користење на софтвер
Easy Builder Про V3.1" TFT
Резолуција
800 x 480
Осветленоста
300
Контрастот
500 : 1
Светлото тип
LED
Светлото живот
>30.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.01 Или понова верзија
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.

Повеќе информации

Должина на кабел:
MT8101IE
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MT8101IE
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори

Најдобрите понуди во категоријата