.

.

USB 3.0 Моќ Конектор за Кабел за Податоци/Кабелот/Доведе на TOSHIBA Надворешен Хард диск Диск

USB 3.0 Моќ Конектор за Кабел за Податоци/Кабелот/Доведе на TOSHIBA Надворешен Хард диск Диск

Степени:

DEN 162.00 -25 %
DEN 215.52
Износ
Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет.
5 Gbps сигнализација го оценувате нуди 10x ефикасноста се зголемува со текот на Hi-Speed USB.
Sync-N-Go технологија, кој ги минимизира корисникот почекајте-време.
Извртени Пар изградба за да се обезбеди висока-брзина, без грешки за пренос на податоци.
Обезбедува Оптимизиран Моќ Ефикасност. Нема уред за гласање и пониски активен и пасивен моќ барања.
Наназад компатибилен со USB 2.0. Уреди interoperate со USB 2.0 платформи. Hostssupport USB 2.0 наследство уреди.
Интерфејс : Машки за да Машки Проширување.
Компатибилен со USB 1.0, 1.1,2.0 и 3.0.
Plug and Play Компатибилни.
Тип На Производ : Замена На Кабел (Нова).

Повеќе информации

Должина на кабел:
100CM Двојна USB, 50cm еден USB
Број На Модел На:
dantou
Бренд Име:
XZR
Тип:
USB Кабли
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата