.

.

GSL-05T-W GSL-605-W GSL-05TL-К Екран на Допир за стакло нови

GSL-05T-W GSL-605-W GSL-05TL-К Екран на Допир за стакло нови

Степени:

DEN 1632.00
Износ
Това е достапна

GSL-05 T-W GSL-605-W GSL-05 TL-К Екран на Допир за стакло нови
Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата е-мејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа
Сите производи ќе бидат тестирани пред превозот
За сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот цена
од кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифатат
Ние нудиме :
1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.
2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.
3.Насочат на купување и плаќање на процесот.
4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.
5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.
6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.

За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на :
Услуги На Клиентите : Gi Gi Lin
САНДАЧЕ : cs @ 3605buy.com
SKYPY : Customer Service_3605buy

Повеќе информации

Должина на кабел:
GSL 05T W, GSL 605 W, GSL 05TL К
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
GSL-05T-W GSL-605-W GSL-05TL-К
Бренд Име:
samkoon
Тип:
Конектори
статус:
Нови
Статусот 2:
Компатибилен допир
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата