.

.

Добра Продажба Магија High-Tech Чистење Соединение Супер Чисти Лигави Гел Лесно да се Користи за Тастатури /Мобилни Телефони Јан 8

Добра Продажба Магија High-Tech Чистење Соединение Супер Чисти Лигави Гел Лесно да се Користи за Тастатури /Мобилни Телефони

Степени:

DEN 114.00 -20 %
DEN 142.08
Износ
Това е достапна


Магијата High-Tech Чистење Соединение Супер Чисти Лигави Гел
100% сосема нов и висок квалитет.
Крева прашина и нечистотија од компјутерските тастатури, мобилни телефони и принтери.
Не остава остатоци, чува вашите раце се чисти, има докажано дезинфекција акција.
Фаќа нечистотија и убива над 80% од бактерии.
Со притискање на чистење соединение на површини на кои би сакале да се исчисти.
Прашина и нечистотија во празнините ќе бидат апсорбирани од страна на соединение.
Еколошки, 95% biodegradable.
Може да се користи за многу пати, се додека го чистење соединение се претвора во темна боја.
Материјал : меките гуми за џвакање материјал.
Мора да се за користење на јавни компјутери во чиста и безбеден начин, идеален за сите уреди и површини.
Пакет се вклучени :
1 x Магија High-Tech Чистење Соединение Супер Чисти Лигави Гел

Повеќе информации

Тип:
правосмукалка
Бренд Име:
Binmer
Примена:
тастатура
Број На Модел На:
ПО
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Материјал:
Меките гуми за џвакање материјал

Најдобрите понуди во категоријата