.

.

Многу(5) 10ml Лабораторија Стакло Тест Цевка Круг Дното со Скала Линија Науки Хемија

Многу(5) 10ml Лабораторија Стакло Тест Цевка Круг Дното со Скала Линија Науки Хемија

Степени:

DEN 96.00
Износ
Това е достапна

Производ Објект : Многу(5) 10ml Лабораторија Стакло Тест Цевка Круг Дното со Скала Линија Науки Хемија
Материјал : Стакло
Капацитет : 10 ML
Дијаметар : 15mm
Должина : 100mm
Секој Обид за 5 Компјутери!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе информации

Бренд Име:
BINFUL
Класификација:
Колба

Најдобрите понуди во категоријата