.

.

1000ML Стандард Стакло Затка Круши во Облик на Separatory Инка со Стакло Stopcock

1000ML Стандард Стакло Затка Круши во Облик на Separatory Инка со Стакло Stopcock

Степени:

DEN 517.92
Износ
Това е достапна

Производ Објект : 1000 ML Стандард Стакло Затка Круши во Облик на Separatory Инка со Стакло Stopcock
Материјал : Стакло
Капацитет : 1000 ML
Топката O. D : 120mm
Долната Цевка O. D : 10мм
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе информации

Бренд Име:
BINFUL,BINFUL
Класификација:
Колба

Најдобрите понуди во категоријата