.

.

500ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со Spout

500ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со Spout

Степени:

DEN 230.88
Износ
Това е достапна


Производ Објект : 500ml Лабораторија Стаклени Нозе Аптека Мерење Beaker Конусна Дипломира Со Spout
Материјал : Lead-free Стакло
Капацитет : 500 ML
Висина : 250mm
Минимална Скала : 50МЛ
Дозволената Капацитет Грешка : 6 ML
Секој Обид за 1 Парче!
Внимание : На сликата е само за референца!
Ние, исто така, имаат и други relavent производи.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!

Повеќе информации

Класификација:
Колба
Бренд Име:
BINFUL

Најдобрите понуди во категоријата