.

.

Bonsny Легура Кристал Џунглата Животинско Леопард Копче Синџир Пантер Копче Прстен Торба Шарм За Жените Девојка Накит Додатоци Pendant

Bonsny Легура Кристал Џунглата Животинско Леопард Копче Синџир Пантер Копче Прстен Торба Шарм За Жените Девојка Накит Додатоци

Степени:

DEN 335.52
Износ
Това е достапна


Големина : 50mmx48mm
Тежина : 31g/парче
Копче за прстенот со дијаметар : 30мм
Вкупна должина : 120mm

Повеќе информации

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
bonsny
Број На Модел На:
AK234
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
Родиум Позлатен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
боја:
Злато
Тежина:
31g
клучни прстен дијаметар:
30мм
Стил:
животно копче синџир
вкупна должина:
120mm
Сезона:
Пролет лето Есен Зима

Најдобрите понуди во категоријата