.

.

50Pcs Мода Гроздобер Сребро Глеѓ Панда Шарм KeyChain Торба Декорација За Автомобил Копче Прстен Накит Наоди Додатоци DIY Q717

50Pcs Мода Гроздобер Сребро Глеѓ Панда Шарм KeyChain Торба Декорација За Автомобил Копче Прстен Накит Наоди Додатоци DIY Q717

Степени:

DEN 971.00 -20 %
DEN 1213.92
Износ
Това е достапна


Моден Накит 100 PCS 39*10мм Гроздобер Сребро Прекрасна Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот Z2059 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит 100 PCS 23*15mm Гроздобер Сребро Мала Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот Z2057 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро 3 D Мала Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100 PCS 33*13mm Z2055 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Прекрасна Мала Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100 PCS 30*15mm Z2052 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребрена Убави Батерфлај Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100 PCS 31*26mm Z2050 US$ 31.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит 100 PCS 26*16mm Гроздобер Сребрена Убави Батерфлај Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот Z2058 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит 100 PCS 26*14mm Гроздобер Сребро Мала Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот Z2056 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Моден Накит Гроздобер Сребро Симпатична Мала Пеперутка Шарм Приврзоци DIY Накит Наоди Бесплатен Превозот 100 PCS 30*16mm Z2053 US$ 29.99 /многу
100 парчиња / многу
Опишете
Материјал : Алуминиумски
Боја : како на сликата прикажани
Количина : 50pcs
Страна : Прстен 25 MM
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Повеќе информации

Гем Боја:
Многоцветни
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Лице
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Број На Модел На:
25mm

Најдобрите понуди во категоријата