.

.

FEITA CR245 Керамички Tweezer Криви Отпорни на Топлина Керамички Совет Нерѓосувачки Челик Алатки за Е-Цигари,DIY,Телефон Одржување

FEITA CR245 Керамички Tweezer Криви Отпорни на Топлина Керамички Совет Нерѓосувачки Челик Алатки за Е-Цигари,DIY,Телефон Одржување

Степени:

DEN 254.40
Износ
Това е достапна

Материја : Нерѓосувачки
3.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди.FEITA CR245 Керамички Tweezer Криви Отпорни на Топлина Керамички Совет Нерѓосувачки Челик Алатки за Е-Цигари,DIY,Телефон Одржување
Производ карактеристики
1, изработени од нерѓосувачки челик материјал;
2, antimagnetic киселина;
3, совет цврстина, особено се добри, не е лесно да деформација, HRC изнесува 40 погоре, може да се користи за долго време, зголемен животен век;
4, кога во употреба, удобно рака чувство, може да го прилагоди на долготрајна работа;
5, појавата на мазни линии, ликовната обработка;
6, софистицирани казна, долго контакт површина, може да биде адаптиран за да може да се многу фини производи во 0.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.5 mm совет го прави пинцети идеален за пристап во ограничени области
1.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.01 mm објект операција;
Заменливи совети завртка на нерѓосувачки тело
• Направени на парична казна керамика (Циркониум) материјали со не-магнетни површина
• Хемиски отпорни и максимална противи температури до 1,500°C
• Ергономски се справи со дизајн со 0.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса . Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.

Повеќе информации

Број На Модел На:
CR245
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FEITA
Карактеристики:
Antimagnetic
Се Справи Со Стил:
Директно
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Примена:
Керамички Пинцети за Електронски Cigrettes
Тип:
Керамички Пинцети за Електронски Cigrettes

Најдобрите понуди во категоријата