.

.

FEITA 7pcs ST Пинцети Поставите Анти-статички Нерѓосувачки Челик Прецизност ESD Рака-алатки за Убавина,Изработката,DIY,Индустриски,Лабораторија,Хоби

FEITA 7pcs ST Пинцети Поставите Анти-статички Нерѓосувачки Челик Прецизност ESD Рака-алатки за Убавина,Изработката,DIY,Индустриски,Лабораторија,Хоби

Степени:

DEN 576.00
Износ
Това е достапна

Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.FEITA 7pcs ST Пинцети Поставите Анти-статички Нерѓосувачки Челик Прецизност ESD Рака-алатки за Убавина,Изработката,DIY,Индустриски,Лабораторија,Хоби
УДОБНО РАКА ЧУВСТВО : Овие пинцети можат да се прилагодат на долгорочна работа со појавата на мазни линии и фина обработка.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Парична КАЗНА ИЗРАБОТКА : врвни делови на чист рачно полирање парична КАЗНА ТЕХНОЛОГИЈА : Со Софистицирани казна,тие може да бидат адаптирани да се многу фини работи во 0. ДОБАР СОВЕТ ЦВРСТИНА : Не е лесно да деформација и HRC количини да стигне до 40 погоре, може да се користи за долго време, се зголеми животниот век. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!. 7 компјутери, 6 големини,погоден за сите видови на електронски компоненти, погодно, да се подобри ефикасноста на работата.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.

Повеќе информации

Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
FEITA
Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мултифункционален
Број На Модел На:
ST-10,СТ-11,СТ-12,СТ-13,СТ-14,СТ-15,ST-16
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
пинцети

Најдобрите понуди во категоријата