.

.

FEITA CR241 Керамички Совет од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Свиткување Тип Циркони Висока Температура Отпор Рака Алатка за Е-Цигара,DIY

FEITA CR241 Керамички Совет од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Свиткување Тип Циркони Висока Температура Отпор Рака Алатка за Е-Цигара,DIY

Степени:

DEN 206.40
Износ
Това е достапна

5 mm совет го прави пинцети идеален за пристап во ограничени области
Превозот :
1.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение.01 mm објект операција;
Заменливи совети завртка на нерѓосувачки тело
• Направени на парична казна керамика (Циркониум) материјали со не-магнетни површина
• Хемиски отпорни и максимална противи температури до 1,500°C
• Ергономски се справи со дизајн со 0.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.FEITA CR241 Керамички Совет од Нерѓосувачки Челик, Пинцети Свиткување Тип Циркони Висока Температура Отпор Рака Алатка за Е-Цигара,DIY
Производ карактеристики
1, изработени од нерѓосувачки челик материјал;
2, antimagnetic киселина;
3, совет цврстина, особено се добри, не е лесно да деформација, HRC изнесува 40 погоре, може да се користи за долго време, зголемен животен век;
4, кога во употреба, удобно рака чувство, може да го прилагоди на долготрајна работа;
5, појавата на мазни линии, ликовната обработка;
6, софистицирани казна, долго контакт површина, може да биде адаптиран за да може да се многу фини производи во 0.

Повеќе информации

Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CR241
Бренд Име:
FEITA
Карактеристики:
Antimagnetic
Се Справи Со Стил:
Директно
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Нерѓосувачки челик пинцети
Примена:
Нерѓосувачки челик пинцети Сет

Најдобрите понуди во категоријата