.

.

RDEER 5/6 Сечење Клешти Multitool Кабел Машина Жица Stripper Странични Секачи Електричар Рака Алатки

RDEER 5/6 Сечење Клешти Multitool Кабел Машина Жица Stripper Странични Секачи Електричар Рака Алатки

Степени:

DEN 306.00 -49 %
DEN 600.00
Износ
Това е достапна

Карактеристики : 55 # висока јаглероден челик прецизност фалсификувани , трајни посебна високо-фреквентни термички третман во Вилиците ,се сече остар, лесна работа, не се лизга рачка, удобен контрола, лесно да се користи Широко се користат во електрониката, телекомуникациите индустрија, штекер клешти се погодни за сечење на пластика портата, блиц и така натаму

Повеќе информации

Број На Модел На:
RT-726/RT-735/RT-736 СКЛУЧЕНИ БРАКОВИ
Материјал:
Јаглероден Челик
Примена:
Мулти Функционални
Plier Стил:
кинески
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Комбинација Клешти
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Р'DEER
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Карактеристики:
Мултифункционален
Должина:
125mm/150mm/150mm
Вилици openning:
20mm
Се справи со отворен опсег:
100-120mm
Функции:
Сечење Соголување
Пакет:
Блистер Пакување
Тежина:
99g/144g/149g
Попуст:
5% попуст кога ќе го купите 2 парчиња
кодот:
5017204XY

Најдобрите понуди во категоријата