.

.

20pcs/многу Kraft Хартија Шупливи Ретро Картичка за Роденден, Денот на Мајката Поздрав Картичка Бизнис Ви Благодариме Картичка со Плик

20pcs/многу Kraft Хартија Шупливи Ретро Картичка за Роденден, Денот на Мајката Поздрав Картичка Бизнис Ви Благодариме Картичка

Степени:

DEN 703.68
Износ
Това е достапна


Ако ви требаат повеќе,можете да контактирате со нас.можеби,ние може да ви даде некои попусти.
Предмет : Честитки
Материјал : Картон
Пакет се вклучени :
20pcs Честитки
20pcs Внатрешна Страница
20pcs Плик

Повеќе информации

Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
празник:
Роденден,Денот на Мајката,Наставниците Ден,Денот на Благодарноста,Бизнис
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
H0040
картичка големина:
18cm*10.5 см
Внатрешната Состојба големина:
17.2 cm*8.8 cm

Најдобрите понуди во категоријата