.

.

64pcs/многу НОВИ Гроздобер Лебедово Езеро серија разгледница поставите Убав Подарок картичка Студентите' DIY алатки за Статистика училиште материјали трговија на Гол

64pcs/многу НОВИ Гроздобер Лебедово Езеро серија разгледница поставите Убав Подарок картичка Студентите' DIY алатки за Статистика

Степени:

DEN 763.20
Износ
Това е достапна


Опис На Производот :
Големина : околу 145*100mm/лист.
Тежина : околу 65g секој пакет.
Количина : .16pcs секој пакет,1lot=4packs=64pcs картичка.
Пакет : Kraft хартија,4 стилови покрие модел случајно.
Материјал : Бела Kraft хартија.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.
1442 Погоди ви се допаѓа :

Повеќе информации

Бренд Име:
leaffei
Број На Модел На:
N253*4

Најдобрите понуди во категоријата