.

.

Дополнителните Фитили Кристал Месечината Ѕвезда Обетки за Жените Мода Конвертибилен Долг Капка Обетки Накит

Дополнителните Фитили Кристал Месечината Ѕвезда Обетки за Жените Мода Конвертибилен Долг Капка Обетки Накит

Степени:

DEN 145.00 -9 %
DEN 159.84
Износ
Това е достапна


За Нашата продавница :
Сите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.
Дополнителните Фитили Кристал Месечината Ѕвезда Обетки за Жените Мода Конвертибилен Долг Капка Обетки Накит
Производство :
Дополнителните Фитили Кристал Месечината Ѕвезда Обетки за Жените Мода Конвертибилен Долг Капка Обетки Накит
Функција :
Ѕвезда Обетки
MOQ :
НЕ MOQ
Време На Испорака :
Околу 20-60 дена
Пакување :
Како вашата потреба,но треба да си дозволат трошоците за посебно пакување
Внимание :
Имаме многу стилови на ново производство во складирање,за овие производство можеме да испратите нив во кратко време. Ако вашата цел е повеќе од 500pcs, можете да добиете трговија на големо цена.
Ви благодариме за вашето доаѓање!

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
ed00380b
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Сочни Грозје
Производство Функција:
Дополнителните Фитили Кристал Месечината Ѕвезда Обетки за Жени
Тежина:
25g
големина(за) :
12*3.5 см
Клучни зборови:
ѕвезда обетки
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Е Прилагодена:
Yes
Повод:
Партија,Годишнина ,Ангажирање ,Подароци ,Свадба
Пол:
Жени , Девојки
Животната средина:
за олово и никел ,кадмиум слободни
накит:
Капка Обетки

Најдобрите понуди во категоријата