.

.

Lureme Индијана Стил Кристал Монистра Pheasant Пердув капка Обетки за женска Мода Елегантен Накит 2015 Нов Дизајн

Lureme Индијана Стил Кристал Монистра Pheasant Пердув капка Обетки за женска Мода Елегантен Накит 2015 Нов Дизајн

Степени:

DEN 184.00 -45 %
DEN 334.08
Износ
Това е достапна


Материјал : алуминиумски+пердув+кристално
Големина : како на сликата
Боја : шарени
Тежина : 10 g
Пакет : opp вреќа
Производ БР. : 02003506
(Конверзија : 1 инч = 2.54 см или 1 cm = 0.3937 инчи)
Превозот Термини :
Бесплатен Превозот! Следење на Број ќе се обезбедува врз веб-сајт aftere што се потврдува плаќањето. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата.
Повратните Услови :
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput.

Повеќе информации

Бренд Име:
Lureme
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Пердув
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
02003506
Обликотшема:
Пердув
Пол:
Жените
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата