.

.

Minmin Гроздобер Teardrop Сребрена Боја Кристал Женски Долго Капка Earring Лустерот Булчински Pendant Dangle Обетки за Жените EH189

Minmin Гроздобер Teardrop Сребрена Боја Кристал Женски Долго Капка Earring Лустерот Булчински Pendant Dangle Обетки за Жените

Степени:

DEN 264.00 -35 %
DEN 405.60
Износ
Това е достапна


Бренд : Minmin
Предмет Тип : Пад Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги Обетки
Материјал : Цинк Легура / Кристално
Главната Боја : Сребрена боја/Златна Боја
Прилики : Свадбена /Партија /Матурска /Годишнината
Подарок за : Невестата /Деверуша /Божиќ Подарок /Нова Година
Еколошки Стандард : Противалергиски, Олово, Никел слободни

Повеќе информации

Главниот Камен Боја:
Јасно
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
EH189
Пол:
Жените
Бренд Име:
minmin
Обликот:
Teardrop / Лустерот
боја:
Сребрена Боја / Златна Боја
Други Камен:
Кристал
Тип:
Капка Обетки / Обетки за Жените / Обетки Кристал / Долги Обетки
is_customized:
Yes
превозот:
Бесплатен превозот
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Партија / Матурска / Годишнината
Подарок за:
Невести / Деверуша / Мајка / Девојка / Сопруга
Пакет:
Меур плик
Еколошки Стандарди:
Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни

Најдобрите понуди во категоријата