.

.

Моден познати личности природен Бисер Капка Обетки За Жените Совршен Бисер Со Принцеза Стил Сребро Обетки Бесплатен превозот

Моден познати личности природен Бисер Капка Обетки За Жените Совршен Бисер Со Принцеза Стил Сребро Обетки Бесплатен превозот

Степени:

DEN 547.00 -40 %
DEN 911.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
20170502
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Бренд Име:
LUKENI
Обликотшема:
Геометриски

Најдобрите понуди во категоријата