.

.

1 Тркалаат 60mmx100yard 60mmx60yard Транспарентен Пакување селотејп Силно Лепило Печат Лента Достав 30325/30323

1 Тркалаат 60mmx100yard 60mmx60yard Транспарентен Пакување селотејп Силно Лепило Печат Лента Достав 30325/30323

Степени:

DEN 287.52
Износ
Това е достапна


1 тек пакување селотејп
силно лепило за пакување
Големина : 60mmx60yard / 60mmx100yard
Дебелина : 50µm
Достав е многу познат бренд во Кина, многу добар квалитет

Повеќе информации

Големина:
L
Тип:
селотејп
Бренд Име:
Достав
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
30325

Најдобрите понуди во категоријата