.

.

360 Ротари врвка за околу Рака за Xiaomi Yi Wristband Tripod Планината Адаптер за GoPro Херој 4 3 Sj4000 Sjcam Go Pro Камера Додатоци

360 Ротари врвка за околу Рака за Xiaomi Yi Wristband Tripod Планината Адаптер за GoPro Херој 4 3 Sj4000 Sjcam Go Pro Камера

Степени:

DEN 259.00 -10 %
DEN 287.52
Износ
Това е достапна


1x камера рака
1x 1/4 Connecter
1x Завртка
Не се вклучуваат камера
1.360 степен ротари камера рака
2.Одговара за Gopro херој 4 3+ 3 2 1 sj4000 sj5000 sj6000 sjcam
3.Одговара за Xiaomi Yi камера
4.Рака Димензии : должина 45см x ширина 11cm

Повеќе информации

Бренд Име:
CENINE
Употреба:
Врвка за околу
Камерата Рака Големина:
45см x 11cm
боја:
Црна
Други:
tripod планината
Функција:
за gopro херој 4
ОДГОВАРА ЗА:
Sjcam камера
Compatibale со:
sj4000
useage:
за gopro додатоци

Најдобрите понуди во категоријата