.

.

20Sets/Многу AHDBT-401 AHDBT401 Батеријата Двојна USB Полнач за GoPro Акција Камера HERO4 ХЕРОЈ 4

20Sets/Многу AHDBT-401 AHDBT401 Батеријата Двојна USB Полнач за GoPro Акција Камера HERO4 ХЕРОЈ 4

Степени:

DEN 2640.00
Износ
Това е достапна

Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Нормално, ние се прогласи производ вредност помала од вистинската вредност на царинската декларација кога се превезува по воздушен пост, за да се избегне царинската такса за вас. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). За AC адаптер Приклучок. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 6 месеци за одржување гаранции.

Повеќе информации

Брзо полнење:
No
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
RingTeam
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
Број На Модел На:
AHDBT-401
екран:
No
Употреба:
Камерата
На текст:
5V 2A
dual излез:
4.2 V 800mAh
Две Влезен Интерфејс:
Микро USB & Мини USB
Чашката Стандард:
USB

Најдобрите понуди во категоријата