.

.

ORBMART Спорт Камера за Чување Колекција Чанти Преносни Заштитна Shockproof За Gopro Херој 5 4 3 SJCAM SJ6000 Xiaomi Yi 2

ORBMART Спорт Камера за Чување Колекција Чанти Преносни Заштитна Shockproof За Gopro Херој 5 4 3 SJCAM SJ6000 Xiaomi Yi 2

Степени:

DEN 364.00 -5 %
DEN 383.52
Износ
Това е достапна


Карактеристики : 1.Компатибилен со Gopro Херој серија,Sjcam Xiaomi Yi SJCAM SJ4000 SJ7000 SJ8000 2.Монтажни пена да се задржи вашата камера и додатоци безбедно, избегне гребење, итн 3.Се справи и двојно патент puller дизајниран, лесен за носење и употреба 4.Направени од најлон и ЕВА, многу издржливи 5.Димензија : 22.5*17.5*6.7 CM
Пакет Се Вклучени :
1 x Колекција Торба (Само Торба , НЕ се вклучени додатоци)

Повеќе информации

Тип:
Тешко Торба
Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
Y1068
Бренд Име:
ORBMART
Пакет:
No
Додатоци Тип:
Колекција торба
димензија:
22.5*17.5*6.7 CM
одговараат за:
Gopro Херој 5 4 3 2 1 Go Pro Камера Xiaomi Yi SJCAM SJ4000 SJ5000
Компатибилен со:
Xiaomi Yi 2 SJ6000 SJ7000 SJ8000 4K Eken H9
Тип:
Медиум / Средниот Случај

Најдобрите понуди во категоријата