.

.

shhworldsea 2Pin 2.0 автомобил звучник конектор,Авто рог plug напонски регулатор конектор за buick,Хонда,Excelle,BYD,Шевролет

shhworldsea 2Pin 2.0 автомобил звучник конектор,Авто рог plug напонски регулатор конектор за buick,Хонда,Excelle,BYD,Шевролет

Степени:

DEN 700.00 -27 %
DEN 959.52
Износ
Това е достапна


shhworldsea 10sets 2 Pin 2.0 автомобил звучник конектор,Авто рог plug напонски регулатор конектор за buick,Хонда,Excelle,BYD,Шевролет
Информации :
•Висок квалитет 2 pin автомобил водоотпорен Електрични конектори собрание
автомобил звучник конектор,рог приклучок
Одговараат за buick,Excelle,BYD,Chery,Chevrolet и др. автомобил
•Апликација за автомобил, камион, велосипед, брод & многу други
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количината на
една кеса ќе биде зависи од acutal цел количина

Повеќе информации

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Од Моќ:
2.0 MM 2 PIN Авто рог приклучок
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Објектот Големина:
2.0 MM 2 PIN Авто рог приклучок
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
2.0 MM 2 PIN Авто рог приклучок
Име На Модел:
2.0 MM 2 PIN Авто рог приклучок
Пол:
машки и женски комплет
Примена:
Автомобилската
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ

Најдобрите понуди во категоријата