.

.

модерната едноставна бела црна мебел копчиња бела керамички фиока чевли кабинет се повлече knobsblack салон рачки на вратите несигурна капка knob

модерната едноставна бела црна мебел копчиња бела керамички фиока чевли кабинет се повлече knobsblack салон рачки на вратите

Степени:

DEN 2417.00 -5 %
DEN 2544.00
Износ
Това е достапна

Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
Најдобра дома декоративни хардвер,
Производи опис :
Предмет бр. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена. Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молам само да се чувствуваат слободни да Контакт со мене!
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.
П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Добредојдовте на Светла среќен дом хардвер internation ко. Ви благодарам многу за вашата соработка. : DH01 DBK
Материјал : Керамички со цинк легура
Завршувањето на : Бело/ црна
Големина на :
Должина : 70mm
ширина : 26mm
Висина : 20mm
база на кол : 24mm
Завртки : М4*25мм*1pcs со 1pcs knob
Фотографии Покажуваат :
Пакет : 1pc/ЈП торба со 25mm завртка - 10pc/ голема ЈП торба (забелешка : ако ви треба други должина на завртки , pls дозволете ни да знаеме. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!.

Повеќе информации

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Керамички
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DH01DBK
Теренот-ред Спецификации:
Една Дупка
боја:
црна, бела

Најдобрите понуди во категоријата