.

.

100PCS 3*100 најлон кабел вратоврска ознака кабел етикета означување fascetta најлон етикета за кабелот

100PCS 3*100 најлон кабел вратоврска ознака кабел етикета означување fascetta најлон етикета за кабелот

Степени:

DEN 216.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
3*100
Тип:
Авто-Заклучување

Најдобрите понуди во категоријата