.

.

Авто Кислород Сензор Ламбда Сензор За Chevrolet Lova /05 Excelle ОЕМ # 9001347 Воздух Гориво Сооднос Сензор

Авто Кислород Сензор Ламбда Сензор За Chevrolet Lova /05 Excelle ОЕМ 9001347 Воздух Гориво Сооднос Сензор

Степени:

DEN 1536.00
Износ
Това е достапна


Авто Кислород Сензор Ламбда Сензор За Chevrolet Lova /05 Excelle ОЕМ # 9001347 за трговија на Големо и на Мало со Бесплатен Превозот
Спецификација : Точка име КИСЛОРОД СЕНЗОР OE Бр.
9001347 Одговара за За Chevrolet Пакување услови Меур торба+Внатрешната Единица кутија+Надворешниот Картон услови за Плаќање Paypal, Western Union или Т/T,Aliexpress Олово време
2~7days (Тоа зависи од вашата цел количество)
Вие ќе добиете предмети токму како pict ures шоу .
Драги Пријатели На :
Ви благодариме за посетата на нашата продавница .Ние и ветуваме дека : Било какви прашања или пораки што се оставени тука ќе биде потврден во следните 48 часа ; ако нејзино итно ,ве молиме контактирајте со нас со wechat или whats APP.
Ако не сте сигурни wehther оваа точка одговара со вашиот автомобил или не ,ве молиме испратете ни ВИН на вашиот автомобил ,ние ќе се провери и потврди за вас,ви благодарам.
Ви посакуваме среќен шопинг !
Обично било Предмети кои сте ги купиле тука ќе бидат испратени во рок од 48 часа .
ПРОДАЖБАТА НА ТЕРМИНОТ :
Почитувани пријатели ,ве молиме прочитајте го ова :
1.Сите слики од нашите производи се направени од страна на самите себе , ќе го добиете токму она што го гледаме ; Ако постои разлика, ние ќе ги преземат слики за пред превозот .
2. Брз начин да дознаам производ компатибилност : проверете ги вашите оригинални еден , проверете дел број , ако истите ,потоа одговараат .
3. Никогаш не се загрижени за големината , Големината на сите производи се токму иста со оригинална големина .
4. Контактирајте не за повеќе слики и infomations .

Повеќе информации

Повторливост:
000
Чувствителност:
000
Бренд Име:
ВИСАТ ZHUANG
Мерен Опсег:
000
Резолуција:
000
Тип:
Вид Греење
линеарна:
000
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Hysteresis:
000
Точка име :
Кислород Сензор
OEM /Дел број:
9001347
Боја:
Токму како pictrues шоу
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон

Најдобрите понуди во категоријата