.

.

Минијатурни светилка светилки 110V 25W E14 T22X56 A961 10pcs sellwell осветлување

Минијатурни светилка светилки 110V 25W E14 T22X56 A961 10pcs sellwell осветлување

Степени:

DEN 571.20
Износ
Това е достапна

НОВО!Минијатурни светилка светилки 110 V 25 W E14 T22 X56 A961 Детали за Производот
110-130 V
Опис На Производот :
Напон : 110 V
Wattage : 25 W
База Тип : E14

Повеќе информации

Употреба:
За итни случаи
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC,CE
Напон:
110V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC

Најдобрите понуди во категоријата