.

.

од дома мебел TSAL6200 инфрацрвен предавател Сина во 2 нозе LED светла (50 ПАРЧИЊА) IC Ц1 ...

од дома мебел TSAL6200 инфрацрвен предавател Сина во 2 нозе LED светла (50 ПАРЧИЊА) IC Ц1 ...

Степени:

DEN 242.00 -20 %
DEN 302.40
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
Број На Модел На:
TSAL6200
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобрите понуди во категоријата