.

.

10pcs/многу LM321 LM321MF A63A SOT23-5 електронски IC комплет

10pcs/многу LM321 LM321MF A63A SOT23-5 електронски IC комплет

Степени:

DEN 368.00 -5 %
DEN 387.36
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Тип:
Регулатор На Напон
Примена:
компјутер
Напон:
Стандард
Број На Модел На:
LM321MF
Состојба:
Нови

Најдобрите понуди во категоријата