.

.

Light touch префрлате 6*6*4.3 животната средина иглички вертикална 4 метри микро на копчињата/копче за прекинувачи (1000 КОМПЈУТЕРИ) ic ...

Light touch префрлате 6*6*4.3 животната средина иглички вертикална 4 метри микро на копчињата/копче за прекинувачи (1000 КОМПЈУТЕРИ)

Степени:

DEN 461.00 -20 %
DEN 576.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Број На Модел На:
light touch префрлате
Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобрите понуди во категоријата