.

.

Бесплатни лемење стандард банана приклучок говорникот кабел звучник кабел аудио DIY додатоци крстот Џин Xiuyan позлатен скок(20PCS)ic ...

Бесплатни лемење стандард банана приклучок говорникот кабел звучник кабел аудио DIY додатоци крстот Џин Xiuyan позлатен скок(20PCS)ic

Степени:

DEN 422.00 -20 %
DEN 528.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
YOUBINA
Број На Модел На:
Аудио Приклучок
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Примена:
.
Тип:
.

Најдобрите понуди во категоријата