.

.

Вертикална piezo ѕвончето хорда пасивни аларм посебни 20-Стр спектар худ микробранова печка 22mm×7mm(50 ПАРЧИЊА) ic ...

Вертикална piezo ѕвончето хорда пасивни аларм посебни 20-Стр спектар худ микробранова печка 22mm×7mm(50 ПАРЧИЊА) ic ...

Степени:

DEN 754.00 -20 %
DEN 941.76
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Бренд Име:
YOUBINA
Температурата На Работа:
.
Напон:
.
Моќ Дисипација:
.
Состојба:
Нови
Број На Модел На:
20-Стр
Тип:
Вертикална piezoelectric ѕвончето
Примена:
.

Најдобрите понуди во категоријата