.

.

Бесплатен превозот 25pcs/многу FM16W08-СЕКРЕТАР FM16W08 FM16W СОП-28 Најдобар квалитет

Бесплатен превозот 25pcs/многу FM16W08-СЕКРЕТАР FM16W08 FM16W СОП-28 Најдобар квалитет

Степени:

DEN 1612.00 -18 %
DEN 1965.60
Износ
Това е достапна

Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.- Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. Благодарам многу за вашето време.- Ве молиме проверете со што земјата е Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Увозните Даноци или Давачки
1.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе ја испрати на заменува оние назад колку што е можно поскоро.- 90days' гаранција. За прв 1 месец, ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
Испорака
1.
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
Ви благодарам многу за вашата поддршка и посакуваме да имате пријатен ден!
.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови
Плаќање
1.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.- Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба)
3. На пример, колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект, итн.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.- DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.

Повеќе информации

Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
FM16W08-СЕКРЕТАР
Температурата На Работа:
FM16W08-СЕКРЕТАР
Состојба:
Нови
Бренд Име:
YOINNOVATI
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
FM16W08-СЕКРЕТАР
Напон:
FM16W08-СЕКРЕТАР
Примена:
компјутер
Пакет:
СОП-28

Најдобрите понуди во категоријата