.

.

Врвен Квалитет на Чип програмер SOP16 под адаптер за полнење switch DIP8 ots82 (20) -1.27-01

Врвен Квалитет на Чип програмер SOP16 под адаптер за полнење switch DIP8 ots82 (20) -1.27-01

Степени:

DEN 104.64
Износ
Това е достапна


Врвен Квалитет на Чип програмер SOP16 под адаптер за полнење switch DIP8 ots82 (20) -1.27-01

Повеќе информации

Бренд Име:
SZYTF
Состојба:
Нови
Тип:
IC socket

Најдобрите понуди во категоријата