.

.

Постојан струја константен напон LED возење литиум јонска батерија на полнење модул одбор

Постојан струја константен напон LED возење литиум јонска батерија на полнење модул одбор

Степени:

DEN 118.08
Износ
Това е достапна


100% фалат константен напон постојан струја LED драјвер литиум-јонска батерија на полнење модул на самото место за директни

Повеќе информации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
единствен чип
моќност:
Литиум-јонска батерија на полнење модул
Број на пиновите:
Литиум-јонска батерија на полнење модул
Посебни услуги :
Литиум-јонска батерија на полнење модул
Пакет:
Пакет
Број на серија, број:
Литиум-јонска батерија на полнење модул

Најдобрите понуди во категоријата