.

.

3d печатач главата греење главата RepRap J-Раководител MKIV MKV Hotend составен алуминиум млазницата

3d печатач главата греење главата RepRap J-Раководител MKIV MKV Hotend составен алуминиум млазницата

Степени:

DEN 368.64
Износ
Това е достапна

3d печатач главата греење главата Rep Rap J-Раководител MKIV MKV Hotend составен алуминиум млазницата

Повеќе информации

Бренд Име:
КАИ TUO DA
Состојба:
Нови
Напон:
datasheet
Моќ Дисипација:
datasheet
Температурата На Работа:
datasheet
Број На Модел На:
наслов & фото
is_customized:
Yes
Тип:
модул
Примена:
datasheet
Видови на:
Други Идентичен
моќност:
REPRAP
Употреба:
1
Посебни услуги :
1
Пакет:
еден
Број на серија, број:
1

Најдобрите понуди во категоријата