.

.

САЛАДИН Програмабилни логички Контролер FX1N30MR MT220V Напојување директно преземање внесување на допир САЛАДИН

САЛАДИН Програмабилни логички Контролер FX1N30MR MT220V Напојување директно преземање внесување на допир САЛАДИН

Степени:

DEN 2902.00 -7 %
DEN 3120.00
Износ
Това е достапна

Ако вашиот детали адреса припаѓа на далечинскиот управувач област регионот, се изразуваат трошоците ќе бидат повеќе од висок стандард. А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашата Земја на Увоз Политика.
ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Препорачана Превозот на курирската служба DHL, Fedex, UPS-от, ТНТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
Обичај
1. Цената што ја платиле за објектот исклучува било царина. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.

Повеќе информации

Број На Модел На:
саладин програмабилни логички контролер
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
саладин програмабилни логички контролер

Најдобрите понуди во категоријата