.

.

52mm вода/течни резервоарот ниво мерач за vehienlar морски јахта мотоцикл брод автомобил инструмент acessories црна (240-33ohm)

52mm вода/течни резервоарот ниво мерач за vehienlar морски јахта мотоцикл брод автомобил инструмент acessories црна (240-33ohm)

Степени:

DEN 3264.00
Износ
Това е достапна

KUS 52mm покажувачот стил вода/течни резервоарот ниво мерач за vehienlar rv морски општи јахта мотоцикл брод автомобил инструмент метар acessories white/black(240-33ohm) Материјал : Нерѓосувачки челик
Дијаметар : 52mm
Боја : Црна
Работен Напон : 12/24 V
Излез Singal : 240-33ohm
За повеќе морски мерач pls кликнете на линкот подолу :

Повеќе информации

DIY Материјали:
Електрични

Најдобрите понуди во категоријата