.

.

2017 нови DC9-32V да Може да се прилагоди за 0,7 V-6V 4 USB Автомобил Полнач Чекор Надолу Напојување на Модулот за MP5 GPS

2017 нови DC9-32V да Може да се прилагоди за 0,7 V-6V 4 USB Автомобил Полнач Чекор Надолу Напојување на Модулот за MP5 GPS

Степени:

DEN 269.00 -8 %
DEN 292.80
Износ
Това е достапна

Сите предмети ќе се организира превозот во рок од еден работен ден по плаќање избришани. Брод од страна на Кина Пост . Излез : стандарден USB Излезен напон : Може да се прилагоди за 0,7 V-6 V Излез најголемите струја : 5 A Големина : 4. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку e-mail/Trade Manager. обично се потребни околу 10-25 работни дена .
Контакт Со Нас На :
1. Со 4 USB порта, исто така можете да се поврзете четири USB стандард уред истовремено.Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Примена : уредот со 5 V Напојување, електрични апарати чија моќ помалку од 25 W, како што се мобилни телефони, таблет компјутер, навигациски системи, возење рекордерот, исто така, може да се користи на LED напојување.
Посебна Забелешка :
Може да има некои боја разликите помеѓу реалниот објект и слика, се должи на светлина и на екранот.
Повратни информации :
Бидејќи вашиот feed врати е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти p o s i tive feed врати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме За гледање!.40 /парче Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 10-25 работни дена(речиси 1month). И, ако не се задоволи со објектот кога ќе ја добијат, тогаш pls не?т грижете се, ќе можете pls контакт со мене пред да замине feed врати, и јас?ќе ви даде Задоволителни решенија. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Одговор во рок од 24hours(Работно време од понеделник до недела). Висок Квалитет на DC-DC 9-32 V да 0.88 /парче US $ 9. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.90 /парче US $ 8. Брод од страна на Стандард Рамна Стапка на Превозот Услуга,под нормални околности, .48 /парче US $ 6. Јас?ќе ја напушти p o s itive feed врати за вас, премногу.Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.7 V-6 V USB Автомобил Полнач Чекор Надолу Напојување на Модулот.88 /парче US $ 16. Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Поврзете се позитивни и негативни крај на батеријата за внесување позитивни и негативни, тогаш текст е завршен.

Повеќе информации

Пакет:
Yes
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
Чекор надолу напојување на модулот
Бренд Име:
BaiTang
Производи Статус:
Акции

Најдобрите понуди во категоријата